Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Analiza potrzeb finansowych Klienta

Poznań

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska:

- analiza potrzeb finansowych klientów
- przygotowywanie rozwiązań i planów finansowych dopasowanych do potrzeb klienta
- budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
- sprzedaż produktów finansowych

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie
- bardzo dobra organizacja pracy
- ambicja i otwartość na nowe wyzwania
- umiejętność nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
- mile widziani studenci oraz absolwenci, którzy chcą rozpocząć karierę zawodową w branży finansowej

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie finansowej
- wysokie wynagrodzenie oparte o wyniki pracy
- szanse rozwoju zawodowego i szybkiego awansu w strukturze spółki
- pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole - atrakcyjny system premiowy

Ogłoszenie dodane: Sobota, 23 Sierpien, 2014  16:16

Identyfikator: 518702

Wyświetleń: 2813