Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystentka z j. niemieckim

Poznań

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Asystentka ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy:POZnań

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

&#8226;Organizacja kalendarza przełożonego ( osoba niemieckojęzyczna)
&#8226;Korekta oraz edycja dokumentów
&#8226;Przygotowywanie prezentacji
&#8226;Organizowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych
&#8226;Wsparcie innych członków zespołu

Wymagania:

&#8226;doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w środowisku międzynarodowym)
&#8226;bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra języka angielskiego w mowie i piśmie
&#8226;wykształcenie wyższe,
&#8226;bardzo dobra znajomość programów pakietu Ms Office
&#8226;duże zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
&#8226;dokładność, skrupulatność
&#8226;podzielność uwagi
&#8226;zaangażowanie

Oferta:
&#8226;ciekawą, rozwijającą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
&#8226;zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu
&#8226;dodatki, bonusy, inne
&#8226;benefity: opieka medyczna, karty typu multisport &#8211; finansowane w 100% przez pracodawcę
&#8226;możliwość rozwoju

Ogłoszenie dodane: Sobota, 19 Marzec, 2016  19:12

Identyfikator: 576961

Wyświetleń: 25703