Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pośrednik pracy

Poznań

BCH GWARANCJA Jan Guss w związku z realizacją projektu pn. &#8222;PWP Centrum Rozwoju Aktywności Zawodowej Osób Niepełnosprawnych &#8211; adaptacja rozwiązań europejskich na wielkopolskim rynku pracy&#8221; poszukuje osoby na stanowisko
pośrednika pracy.
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
 przygotowywanie i aktualizacja bazy ofert pracy oraz rejestracja CV bezrobotnych osób niepełnosprawnych w bazie osób poszukujących pracę
 analiza potrzeb szkoleniowych na rynku pracy województwa wielkopolskiego
 organizacja spotkań rekrutacyjnych oraz rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami
 nawiązywanie współpracy z przedsiębiorstwami z terenu woj. wielkopolskiego w celu organizacji zatrudnienia dla osób bezrobotnych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- min. 1 rok doświadczenia w wykonywaniu pracy na stanowisku pośrednika pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy w projektach dofinansowanych w ramach PO KL
- rzetelność, uczciwość, dyspozycyjność

Oferowane warunki:
- umowa zlecenie,
- praca w centrum Poznania.

Aplikacje (CV wraz z klauzulą &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji&#8221; - zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych) prosimy przesyłać na adres gwarancja@gwarancja.com.pl/ z dopiskiem w tytule: &#8222;Pośrednik pracy CRAZON&#8221;

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane kandydatury.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Kwiecien, 2014  11:09

Identyfikator: 504336

Wyświetleń: 2808