Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Krajacz Papieru

Wysogotowo

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy w Wysogotowie na stanowisku:

Nr ref: KP/WS/2014

Obowiązki:

Krojenie na maszynie do cięcia papieru,
Odpowiedzialność za realizowanie powierzonych zadań,
Podleganie kierownikowi introligatorni,
Dokładne i samodzielne wykonywanie działań.

Wymagania:

Wykształcenie średnie, mile widziane poligraficzne,
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Umiejętność obsługi krajarek,
Odpowiedzialność,
Komunikatywność,
Dokładność i samodzielność.

Klient oferuje:

Przyjazną atmosferę w pracy,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Praca w systemie trzy zmianowym,
Umowa o pracę po trzymiesięcznym okresie próbnym

Oferta pracy tymczasowej/licencja nr 1954

In Temporis Polska Sp. z o.o.

ul. św. Czesława 4/14

61-582 Poznań

tel: 061 855 21 80

fax: 061 855 21 87

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst
jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Marzec, 2014  11:20

Identyfikator: 500860

Wyświetleń: 1900