Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier

Sady

Firma Bailey Flexwork Sp. Z o. o. poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Sady

Zadania na stanowisku:

- Kompletacja paczek meblowych
- Rozładunki i załadunki tapicerki luzem
- Transport towaru paleciakami elektrycznymi

Oczekujemy:

- Sprawności fizycznej
- Zaangażowania w wykonywaną pracę
- Prawa jazdy kat. B lub uprawnienia na wózek widłowy UDT

Gwarantujemy:

- Umowę o pracę
- Pracę w systemie jednozmianowym 7:00-15:00
- Wypłatę zawsze na czas
- Możliwość obejrzenia stanowiska pracy przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do Nas!

tel. 797 253 443 lub 518 975 344

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Pazdziernik, 2021  10:37

Identyfikator: 707789

Wyświetleń: 1661