Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pomocnik Elektromontera

Poznań

ELEKTRO &#8211; FUTURA to zgrany, zorientowany na potrzeby i wymogi Klienta zespół specjalistów, świadczący usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Ponad 20 letnie doświadczenie liderów oraz najwyższa jakość prac realizowanych przez ELEKTRO-FUTURA, to w 100% efekt zaangażowania i profesjonalizmu ludzi, którzy tworzą ten zespół. Od samego początku i za każdym razem skutecznie stawiają czoła nawet najtrudniejszym zadaniom, od projektu do realizacji dla coraz bardziej wymagających Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje pracowników na stanowisko:

POMOCNIK ELEKTROMONTERA
(Poznań)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- wykonywanie prac związanych z wykonawstwem i serwisem instalacji elektrycznych oraz elektroenergetycznych w budownictwie

WYMAGANIA

- doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych w budownictwie
- znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektrotechniki
- dyspozycyjność
- umiejętność współpracy z zespołem

MILE WIDZIANE

- uprawnienia SEP E do 1 kV

OFERUJEMY

- możliwość rozwoju podczas realizacji innowacyjnych projektów
- umowę zlecenie na czas trwania projektu
- możliwość przedłużenia współpracy w formie umowy o pracę
- pracę na terenie Poznania
- współpracę w miłym zespole
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dokumenty aplikacyjne (CV lub życiorys) proszę opatrzyć numerem referencyjnym w temacie e-maila i wysłać na poniższy adres. Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych (dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane).

PRZYKŁAD KLAUZULI: ,,Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Adres kontaktowy: a.slodkowska@elektro-futura.pl/
Numer referencyjny: ELK/05/PO
Termin nadsyłania dokumentów: 22-05-2012

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Maj, 2012  10:55

Identyfikator: 396852

Wyświetleń: 3265