Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy pracowników produkcyjnych Poznań

Poznań

Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360), należąca do grupy kapitałowej IMPEL - dla swojego Klienta poszukuje pracowników produkcyjnych do obsługi linii rozlewniczej

Obowiązki:
&#8226; obsługa maszyn i urządzeń linii rozlewniczej;
&#8226; uczestnictwo w procesie rozlewu piwa z zachowaniem standardów jakościowych rozlewanego piwa;
&#8226; konserwacja urządzeń;
&#8226; prace pomocnicze.

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową;
- pracę w systemie III zmianowym, 4 brygadowym
- możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie.
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dodatkowe benefity (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie i NNW),
- terminowe wypłaty wynagrodzeń (na 10. każdego miesiąca)

Wymagania:
&#8226; wykształcenie średnie;
&#8226; książeczka do celów sanitarno &#8211; epidemiologicznych;
&#8226; dyspozycyjność;
&#8226; motywacja do pracy;
&#8226; umiejętność pracy w zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV pod adres: a.skrzypczak@impel.pl/ bądź kontakt telefoniczny: 510-012-145

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Kwiecien, 2015  08:48

Identyfikator: 546315

Wyświetleń: 2637