Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Ds. Organizacji

Baranowo

Dynamicznie rozwijająca się spółka z branży reklamowej - właściciel marki HurtReklamy.pl/
poszukuje osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI
/symbol ref.: ACC-BAR/
OFERUJEMY:

możliwość pracy z ciekawymi projektami
pracę w młodym i dynamicznym zespole
stabilne środowisko pracy
możliwość rozwoju
praca w biurze spółki w Baranowie k/Poznania
WYMAGANIA:

wykształcenie minimum średnie
wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
komunikatywność i zaangażowanie
umiejętność pracy z klientami
znajomość podstaw języka angielskiego
bardzo dobra znajomość obsługi komputera
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

koordynacja realizacji projektów
pozyskiwanie klientów
kontakt i utrzymywanie relacji z Klientami
przygotowywanie ofert oraz kalkulacji dla Klientów
prace o charakterze biurowo-administracyjnym
PROCEDURA REKRUTACJI:

Z wybraną osobą podjęta zostanie współpraca na okres próbny. Na koniec okresu próbnego w zależności od wyników - przedłużenie współpracy w formie umowy o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres: praca @ gruparns.pl/. W temacie maila prosimy o wpisanie symbolu referencyjnego, którego aplikacja dotyczy.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty spełniające kryteria podane w ogłoszeniu. Brak listu motywacyjnego lub CV powoduje odrzucenie aplikacji. Wybrane osoby otrzymają zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Maj, 2012  17:22

Identyfikator: 399246

Wyświetleń: 3286