Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds reklamy

Poznań

SKIVAK CUSTOM PUBLISHING, wydawnictwo specjalizujące się w tworzeniu prasy firmowej, w związku z rozwojem i wdrażaniem nowych projektów poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. reklamy

Wymagania:
&#8226; znajomość rynku reklamy prasowej
&#8226; doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej
&#8226; mile widziana znajomość branży budowlanej/wnętrzarskiej
&#8226; wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy
&#8226; ukierunkowanie na cel
&#8226; prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
&#8226; nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
&#8226; dotarcie do nowych klientów
&#8226; aktywna sprzedaż powierzchni reklamowych
&#8226; realizowanie budżetów sprzedażowych
&#8226; przygotowanie ofert, kalkulacji
&#8226; negocjowanie umów handlowych

Oferujemy:
&#8226; stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjale
&#8226; realną możliwość rozwoju osobistego
&#8226; miłą atmosferę w pracy
&#8226; atrakcyjne warunki wynagrodzenia &#8211; pensja podstawowa + prowizja

Zainteresowane, spełniające powyższe kryteria osoby, prosimy o przesłanie CV (w temacie wiadomości należy wpisać nazwę stanowiska)
W CV nie zapomnij dopisać: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Kwiecien, 2014  09:39

Identyfikator: 503769

Wyświetleń: 5403