Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kosmetyczka- Masażystka

Międzywodzie

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

PGB Human Resources dla swojego Klienta &#8211; nowoczesnego i luksusowego Salonu Spa w Międzywodziu - poszukuje Kosmetyczki- Masażystki.

Miejsce pracy: Międzywodzie- woj. zachodniopomorskie

Obowiązki:
- praca w charakterze kosmetyczki i masażystki
- zarządzanie czteroosobowym zespołem
- dbanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami salonu

Kwalifikacje:
- doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku kosmetyczki
- znajomość podstawowych technik masażu
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
- wysoka kultura osobista
- dobra organizacja czasu pracy
- systematyczność i samodzielność

Firma oferuje:
- praca na kierowniczym stanowisku w renomowanym salonie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:
a.latanska@pgbhr.com (z nr Ref.: K_0211_Międzywodzie_MF)
Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Luty, 2011  15:04

Identyfikator: 277594

Wyświetleń: 20282