Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Działu Księgowości

Poznań

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
&#8226; dekretacja dokumentów księgowych,
&#8226; prowadzenie ewidencji księgowej zgodnie z zasadami rachunkowości (pełna księgowość), przepisami prawa podatkowego oraz dla celów sprawozdawczości,
&#8226; analiza sald i zapisów na kontach księgowych,
&#8226; uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,
&#8226; codzienne wsparcie innych pracowników działu księgowego w bieżących zadaniach,

Wymagania:
&#8226; biegła znajomość programów pakietu Office,
&#8226; znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego,
&#8226; zdolności analityczne,
&#8226; dobra organizacja pracy,
&#8226; odpowiedzialność,
&#8226; znajomość programu księgowego Symfonia, doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :
&#8226; ciekawą pracę,
&#8226; możliwość wszechstronnego rozwoju,
&#8226; pracę w miłym, młodym zespole.

Prosimy o nadsyłanie CV na poniższy adres:

info@kcigroup.pl/

lub
KCI Recruitment Sp. J.
ul. Pszenna 5b
61-663 Poznań
tel./fax 061 664 59 10

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pracy tymczasowej oraz agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat
MGPiPS nr 761/1b

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 02 Lipiec, 2012  11:57

Identyfikator: 403943

Wyświetleń: 2572