Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel ds. Planowania Finansów Osobistych

Poznań

Grupa Generali to jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. Obecna na światowych rynkach od ponad 180 lat Grupa Generali zapewnia ochronę ubezpieczeniową 65 milionom Klientów w ponad 60 krajach świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń na międzynarodowych rynkach finansowych Generali oferuje w Polsce pełną ofertę usług zarówno dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
Wymagania:
 minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta w bankowości i/lub ubezpieczeniach
 wykształcenie wyższe,
 rozwinięte umiejętności interpersonalne,
 gotowość podejmowania wyzwań,
 zorientowanie na wyniki
 ambicja, samodyscyplina i kreatywność

Zadania:
 pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych,
 sprzedaż produktów inwestycyjnych i ochronnych,
 realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
 prowadzenie aktywnych działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży,
 inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientem

Oferujemy:
 systemowe elementy wynagrodzenia premie i prowizje
 samodzielne stanowisko i adekwatne do niego narzędzia pracy,
 szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń,
 udział w konferencjach i sympozjach
 możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: agnieszka.grys@generali.pl/ (w tytule maila proszę dopisać "D.W.")

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Marzec, 2013  12:52

Identyfikator: 445816

Wyświetleń: 2636