Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pomoc kucharza

Biuro Consultingowo-Handlowe &#8222;Gwarancja&#8221; jest ogólnopolską firmą doradczą działającą na rynku usług consultingowych nieprzerwanie od 1993 r. Jako Agencja Zatrudnienia posiadamy Certyfikat nr 7847.

Nr.ref: PP/ANG14
Miejsce pracy: Somerset
Ilość wakatów: 1
Stanowisko: pomocnik kucharza
Opis stanowiska: poszukujemy pomocnika kucharza, do którego obowiązków należy: przygotowywanie śniadań, lunchów, posiłków wieczornych, obsługa bankietów ślubnych oraz utrzymywanie porządku w kuchni.
Wymagania:
- j.angielski &#8211; komunikatywny
-wiek: 28-60 lat
- samodzielność
- Doświadczenie: min. 3 lata
- paszport
Oferujemy:
- praca w Pubie country
-okres zatrudnienia: trwały
- zagwarantowane i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie oraz posiłki
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca 5 dni w tygodniu, ok. 40h/tygodniowo
-możliwość urlopu

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.
Aplikacje bez numeru referencyjnego w temacie wiadomości nie będą rozpatrywane.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Maj, 2014  13:14

Identyfikator: 506765

Wyświetleń: 2931