Poznań, Wielkopolskie

zmień miasto

Pomoc kuchenna

Poznań

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Personalna Esteem Hr poszukuje
pomocy kuchennej, młodego kucharza dla restauracji cateringowej

Lokalizacja: Poznań

Wymagamy:
- zaangażowania i chęci uczenia się,
- mile widziane doświadczenie gastronomiczne i wykształcenie kierunkowe,
- dyspozycyjności na cały etat

Zakres obowiązków:
 wydawanie dań w restauracji i obsługa cateringu

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: praca@esteemhr.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Lipiec, 2016  13:26

Identyfikator: 588246

Wyświetleń: 3034