Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Frezarki lub Operator Tokarki

Poznań

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Niepruszewo k/ Poznania

Oferujemy:
Umowa o pracę,
II zmiany: 6-14, 14- 22, pon.- pt.,
Podstawa ok. 4000- 5000 zł brutto + premia;
Ryczałt za dojazd do pracy (do 250 zł), opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa;

Obowiązki:
Obsługa frezarki lub tokarki konwencjonalnej oraz CNC;
Kontrola jakości detalu;

Oczekiwania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku;
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
Umiejętność czytania rysunków technicznych.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Kwiecien, 2019  13:15

Identyfikator: 655192

Wyświetleń: 1246