Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun osób starszych

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Biuro Consultingowo-Handlowe &#8222;Gwarancja&#8221; jest ogólnopolską firmą doradczą działającą na rynku usług consultingowych nieprzerwanie od 1993 r. Jako Agencja Zatrudnienia posiadamy Certyfikat nr 7847.

Nr.ref PK/14/W
Miejsce pracy: Somerset/ Anglia
Ilość wakatów: 2
Stanowisko: opiekun osób starszych
Opis stanowiska: szukamy osoby do zakładu opiekuńczego dla osób starszych, do której obowiązków należeć będzie ich mycie, pomoc przy wstawaniu z łóżka oraz przy jedzeniu, utrzymanie domu/pokoju w czystości. Poszukujemy również osoby do pracy z młodymi i dorosłymi z różnymi problemami oraz upośledzeniami (praca na tej samej zasadnie co w domu opieki.)
Wymagania:
- j. angielski &#8211; komunikatywny
- Doświadczenie: nie jest wymagane
-paszport
Oferujemy:
-okres zatrudnienia: trwały
- atrakcyjne zarobki (wyższe podczas nocnych dyżurów)
- praca ok. 40h/tygodniowo
Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.
Aplikacje bez numeru referencyjnego w temacie wiadomości nie będą rozpatrywane.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 19 Maj, 2014  14:21

Identyfikator: 507250

Wyświetleń: 1409