Poznań, Wielkopolskie

Palimex Sp. z o.o. wiodący producent palet oraz drewnianych opakowań, poszukuje

kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji &#8211;
Technolog Drewna
Kod aplikacji: PAX/001/BC/P
Miejsce pracy: Włoszakowice

ZADANIA
&#183; kontrola w zakresie produkcji ręcznej oraz na liniach
&#183; zakup materiałów
&#183; przyjęcia i odbiór jakościowy
&#183; sprzedaż na rynku krajowym
&#183; sporządzanie kalkulacji oraz dokumentacji technologicznej
WYMAGANIA
&#183; wykształcenie wyższe, o profilu technicznym
&#183; min. 8 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
&#183; biegła znajomość języka niemieckiego
&#183; znajomość branży technologii drewna
&#183; doświadczenie w samodzielnym kierowaniu komórką firmy
&#183; umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych
&#183; komunikatywność
OFERTA
&#183; praca w rozwijającej się firmie
&#183; jasno wyznaczona ścieżka kariery, z możliwością awansu na stanowisko zarządcze
&#183; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#183; pełen pakiet świadczeń medycznych oraz socjalnych
&#183; szkolenia
&#183; narzędzia potrzebne do pracy: telefon, komputer, samochód

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
recruitment@manbase.com do dnia 25 lipca 2012 r. Z kandydatami będziemy kontaktować się
drogą mailową do dnia 26 lipca 2012. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji:
PAX/001/BC/P.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 23 Lipiec, 2012  09:52

Identyfikator: 407128

Wyświetleń: 6345