Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynu- 18,50- praca od zaraz!

Poznań

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Ty polecasz, zyskujecie oboje!
Zarówno Ty, jak i polecona przez Ciebie osoba, która rozpocznie pracę w największym centrum logistycznym w Sadach k. Poznania, otrzymacie osobno po 750 zł brutto*
Praca na cały etat.
Miejsce pracy: Sady (k. Poznania)

oferujemy

- wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h + system premiowy do 15%
- praca 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne
- umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
- bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z miejscowości takich jak: Poznań, Gniezno, Wągrowiec, Swarzędz, Jarocin, Gostyń, Nowy Tomyśl, Wronki, Konin, i wiele innych!
- posiłek za 1 zł w trakcie pracy
- kartę sportową, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach,
- możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego,

zadania

- rozpakowywanie i skanowanie produktów,
- umieszczanie towarów na półkach magazynu,
- przygotowywanie i kompletowanie zamówień Klientów,
- pakowanie zamówień,
- ładowanie przesyłek na ciężarówki i wysyłka do Klienta.

oczekujemy

- gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
- braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
- przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Zadzwoń lub zaaplikuj i umów się na spotkanie 22 454 44 44

Agencja zatrudnienia &#8211; nr wpisu 47
*regulamin akcji dostępny w Agencji Randstad

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 03 Czerwiec, 2019  11:07

Identyfikator: 658998

Wyświetleń: 1666