Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dostawca artykułów spożywczych

Poznań

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski, Francji i Belgii w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta &#8211; firmy spedycyjnej &#8211; poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

DOSTAWCA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH
Nr ref: DOS/POZ/2012

Obowiązki:
rozwożenie artykułów spożywczych do wskazanych sklepów spożywczych na terenie kraju,

Wymagania:
czynne prawo jazdy kat. B minimum 1 rok,
doświadczenie w prowadzeniu aut do 3,5 tony mile widziane,
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
(bądź zobowiązanie się do jej pilnego wyrobienia we własnym zakresie),
wysoka kultura osobista,
opanowanie, umiejętność utrzymania pozytywnych kontaktów z Kontrahentami,
dyspozycyjność.

Oferujemy:
nową flotę aut dostawczych,
bezpłatny dojazd do bazy wyjazdowej,
pracę w każdą środę miesiąca (w dalszych miesiącach mogą to być wybrane dwa dni w tygodniu),
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
atrakcyjną stawkę godzinową.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:
poznan@intemporis.eu
koniecznie z dopiskiem nazwy stanowiska lub numerem referencyjnym ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Aplikacje bez nazwy stanowiska lub numeru referencyjnego nie będą brane pod uwagę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych, tekst jednolity: Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

 Nr licencji agencji: 1954

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Pazdziernik, 2012  10:28

Identyfikator: 419435

Wyświetleń: 4082