Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer/ka - Indywidualny Grafik Dla KaŻdego !!!

Poznań

FallWork Sp. z o.o. &#8211;Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231

Na terenie Poznania poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Kasjer/ka M1
Nr ref: Kasa/M1/Poznań

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

- pracę na umowę zlecenie
- stawkę godzinową
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- pracę na pełen etat, możliwość pracy tylko w wybrane dni lub weekendy (bez normy godzinowej)
- bezpłatne szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepidu &#8211; WARUNEK KONIECZNY!!!
- status osoby uczącej się, do 26 roku życia
- komunikatywność i odpowiedzialność
- chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv na adres praca@fallwork.pl/ z podaniem w temacie nr ref. Kasa/M1/Poznań

Ogłoszenie dodane: Piatek, 27 Maj, 2011  14:50

Identyfikator: 310920

Wyświetleń: 2675