Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator ds. rozwoju rynków zagranicznych

Poznań

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy pośrednikiem w branży zatrudnienia i doradztwa personalnego z siedzibą we Wrocławiu, oddziałami regionalnymi w Rzeszowie, Bydgoszczy, Katowicach i Grudziądzu.
Obecnie chcąc poszerzyć naszą działalność otwieramy nowe oddziały, w związku z czym do naszego nowo powstającego oddziału w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:
- Współpraca i pozyskiwanie klienta zagranicznego
- Udział w negocjacjach handlowych oraz targach branżowych
- Rekrutacja pracowników na kontrakty zagraniczne
- Zarządzanie podległym personelem na kontraktach
- Tłumaczenia dokumentów firmowych
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, mile widziani studenci ostatnich lat studiów
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Gotowość do wyjazdu na 3-miesięczne szkolenie do Wrocławia &#8211; całkowita refundacja kosztów mieszkania
- Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- Możliwość częstych wyjazdów zagranicznych
- Zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego
- Możliwość rozwoju
- Atrakcyjne wynagrodzenie &#8211; podstawa i prowizje
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres p.lojko@eurowayproject.com wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 07 Kwiecien, 2014  14:26

Identyfikator: 502785

Wyświetleń: 2101