Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Manager ds. dystrybucji i promocji produktów firmy

Poznań

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
&#8226; Nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami;
&#8226; Wsparcie działu sprzedaży w zakresie doborów technicznych oferowanych produktów;
&#8226; Prowadzenie szkoleń produktowych dla struktur sprzedaży;
&#8226; Przygotowywanie analiz dotyczących aktualnych trendów na rynku oraz konkurencji;
&#8226; Koordynowanie pracy podległego zespołu;
&#8226; Współpraca i rozwój z siecią dealerską;
&#8226; Realizowanie działań promocyjnych i marketingowych;
&#8226; Realizacja planów sprzedaży;
&#8226; Uczestnictwo w targach branżowych i spotkaniach z kontrahentami.
Wymagania
&#8226; Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym);
&#8226; Doświadczenie w handlu w branży technicznej (mile widziane);
&#8226; Min. 2&#8211;letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie doradztwa technicznego i sprzedaży ;
&#8226; Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń jako dodatkowy atut;
&#8226; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
&#8226; Zdolności analityczne i organizacyjne;
&#8226; Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne;
&#8226; Systematyczność i dbałość o detale;
&#8226; Gotowość do podróży służbowych;
&#8226; Wysoka kultura osobista;
&#8226; Znajomość obsługi Pakietu MS Office.

Firma oferuje:
&#8226; Szkolenia produktowe &#8211; przygotowanie do pracy w terenie;
&#8226; Pracę w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze;
&#8226; Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
&#8226; Umowę o pracę na pełny etat;
&#8226; Niezbędne narzędzia do pracy;
&#8226; Dofinansowanie do kursu języka angielskiego;
&#8226; Karta multisport;
&#8226; Motywacyjny system wynagrodzenia.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@hrsigma.pl/
Koniecznie z dopiskiem: Manager ds. dystrybucji i promocji produktów firmy
Gwarantujemy pełną dyskrecję.
Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)&#8221;
oraz
&#8222;Wyrażam zgodę dla Agencji zatrudnienia HR-SIGMA na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie i wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie niezbędnym dla realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Luty, 2015  11:59

Identyfikator: 538714

Wyświetleń: 4047