Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy - Druk Cyfrowy

Poznań

Integra Consulting Poland (integra-consulting.pl/) znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 18-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.
Dla naszego Partnera &#8211; firmy z długoletnim stażem na rynku z branży poligraficznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - druk cyfrowy
Miejsce pracy: okolice Poznania

Twoje zadania będą polegały na:
&#8212; Aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów na terenie woj. wielkopolskiego (docelowo cała Polska);
&#8212; Budowaniu bazy klientów pod sprzedaż druku cyfrowego;
&#8212; Kontakcie z klientami B2B (telefoniczny, e-mailowy, bezpośredni);
&#8212; Budowaniu długofalowych relacji z klientami;
&#8212; Realizowaniu planów sprzedażowych w poszczególnych kategoriach produktowych oferowanych przez firmę;
&#8212; Dbaniu i kreowaniu dobrego wizerunku firmy poprzez uczestnictwo w konferencjach oraz targach branżowych.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:
&#8212; Min. 2-3 letnim doświadczeniem sprzedażowym w branży poligraficznej &#8211; warunek konieczny;
&#8212; Wykształceniem wyższym;
&#8212; Doświadczeniem w budowaniu bazy klientów;
&#8212; Umiejętnością prowadzenia negocjacji;
&#8212; Znajomością języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację słowną i pisemną &#8211; mile widziane.
&#8212; Dobrą znajomością MS Office oraz obsługą komputera;
&#8212; Zdolnością planowania i organizowania swojego czasu pracy;
&#8212; Nastawieniem na realizację celów oraz determinację w działaniu;
&#8212; Kreatywnością, pozytywnym nastawieniem, umiejętnością podejmowania ryzyka;
&#8212; Samodzielnością i sumiennością.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:
&#8212; Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
&#8212; Wynagrodzenie w formie podstawy oraz prowizji od sprzedaży;
&#8212; Klarowny system prowizyjny;
&#8212; Narzędzia: laptop, telefon, auto służbowe;
&#8212; Szkolenia, spotkania integracyjne.

Jeżeli stawiasz na wyzwania, jesteś optymistą zdeterminowanym do osiągania celów,
szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) poprzez link:

integra-rekrutacje.pl/work/przedstawiciel-handlowy_druk-cyfrowy/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Luty, 2016  12:24

Identyfikator: 573970

Wyświetleń: 3165