Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy - woj. wielkopolskie

Wielkopolska

Blue Idea Sp. z o. o. to outsourcing sił sprzedaży, profesjonalne usługi rekrutacji pracowników oraz konsulting biznesowy. Współpracujemy zarówno z małymi i średnimi firmami, jak i międzynarodowymi korporacjami. Głównymi obszarami działalności naszych Klientów są sektory: finansowy, naukowy oraz produkcyjny.
Do projektu, który realizujemy wspólnie z naszym Klientem, firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży produkcyjno-budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Region: woj. wielkopolskie

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie przede wszystkim za budowanie bazy odbiorców oraz pozyskiwanie nowych Klientów.

Zadania na stanowisku:

&#8226; Sprzedaż produktów firmy oraz realizacja planów sprzedaży
&#8226; Pozyskiwanie nowych klientów
&#8226; Budowanie długoterminowych relacji z klientami
&#8226; Powiększanie sieci sprzedaży
&#8226; Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
&#8226; Pozyskiwanie informacji zwrotnych z rynku

Pracodawca oferuje:

&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#8226; Narzędzia potrzebne do pracy &#8211; samochód, telefon i komputer służbowy
&#8226; Rozwój pozycji zawodowej wraz z rozwojem firmy
&#8226; Szkolenia produktowe i sprzedażowe

Oczekiwania względem Kandydata:

&#8226; Wykształcenie min. średnie
&#8226; Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
&#8226; Samodzielność i samodyscyplinę w działaniu
&#8226; Umiejętność pracy pod presją czasu
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; Doświadczenie w branży budowlanej &#8211; mile widziane

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@blueidea.pl/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U z 2016 r. poz. 922 ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Maj, 2017  08:48

Identyfikator: 611724

Wyświetleń: 1723