Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca (branża budowlana)

Poznań

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Obecnie dla naszego Klienta &#8211; firmy działającej od 1998 roku, specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy karniszy, rolet, żaluzji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

- doradztwo, sprzedaż i obsługa klientów w sklepie,
- opracowywanie wycen rolet,
- tworzenie raportów i innej dokumentacji,
- tworzenie harmonogramu pracy monterów.

Wymagamy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku,
- mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,
- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
- umiejętność organizacji,
- umiejętność planowania czasu pracy,
- komunikatywność.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu umowy o pracę &#8211; bezpośrednio u naszego Klienta,
- praca od poniedziałku do piątku w Poznaniu,
- wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży,
- możliwość rozwoju i awansu.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres: ewa.kaczmarek@profesja-poznan.pl/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dołączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Czerwiec, 2017  10:13

Identyfikator: 613193

Wyświetleń: 1497