Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta

Niemcy, różne lokalizacje

IPF Medical jest działem dedykowanym sektorowi medycznemu agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego IPF Sp. z o.o. istniejącej na rynku od ponad 5 lat. Świadczymy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego za granicą, głównie we Francji, w Belgii oraz w Niemczech. Współpracując z ponad 100 pracodawcami możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz stanowisk. W 2014 roku dzięki nam pracę znalazło ponad 900 osób.
Obecnie dla naszych klientów w Niemczech - publicznych i prywatnych placówek - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Numer ref. FIZJO/03/2015
&#8226; całe Niemcy
Praca jako fizjoterapeuta w ośrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, szpitalach publicznych, gabinetach prywatnych oraz termach (bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje kandydata)
Zakres obowiązków:
- zabiegi fizjoterapeutyczne
- rehabilitacje
- masaże
- prowadzenie dokumentacji

Wymagania:
- dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej
- mile widziane doświadczenie w zakresie fizjoterapii (praktyki, staże, zatrudnienie)
- mile widziane uznanie kwalifikacji zawodowych w Niemczech
- dobra znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatem
- komunikatywność i empatia
- rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w przyjaznej atmosferze

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Konsultant: Anita Wieszczeczyńska / Sylwia Kulesza
Telefon: 61 222 60 86 / 61 222 60 54
E-mail: anita.wieszczeczynska@ipf.jobs / sylwia.kulesza@ipf.jobs

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Marzec, 2015  15:00

Identyfikator: 542651

Wyświetleń: 2284