Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Lakiernik samochodowy &#8211; z j.niemieckim

Niemcy, różne lokalizacje

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lakiernik samochodowy &#8211; stabilna praca od zaraz! / stabilna praca w DE
Nr ref: ASA/2015

OBOWIĄZKI:
- malowanie / lakierowanie samochodów lub części samochodowych (ekskluzywne marki)
- ewentualnie: uzupełnianie dokumentacji napraw
- praca w renomowanej firmie, która nacisk kładzie na jakość wykonywanych prac lakierniczych

WYMAGANIA:
- min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie
- min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B i własne auto (zakwaterowanie zwykle max. 10 km od miejsca pracy)
- odpowiedzialność, samodzielność w działaniu
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- minimalne wykształcenie &#8211; zasadnicze zawodowe

OFERTA:
- wynagrodzenie: ok.2100&#8364; netto miesięcznie
- zakwaterowanie organizowane (opłacone na 2 tygodnie, potem pracownik opłaca je sam z otrzymywanych diet)
- minimum 40 godzin pracy tygodniowo &#8211; częste nadgodziny
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- stabilne zatrudnienie (z opcją przejęcia przez zakład po okresie próbnym)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na rekrutacja@ksps.com.pl/, z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Maj, 2015  14:23

Identyfikator: 549388

Wyświetleń: 1536