Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

MURARZ &#8211; Austria, Lichtenstein, Szwajcaria

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria

ZADANIA:
- różnego rodzaju na budowach podziemnych (rurociągi, kanały, studzienki)
- obsługa maszyn budowlanych

OCZEKIWANIA:
- preferowane wykształcenie: murarz
- kilkuletnie doświadczenie na danym stanowisku
- mile widziane uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B
- własny samochód
- umiejętność pracy w grupie
- gotowość do podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres

OFERTA:
- wynagrodzenie netto: od 2300&#8364; + trzynastka i czternastka
- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
- umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach austriackich
- pomoc w rozliczaniu podatków, formalnościach
- pomoc w zorganizowaniu ubrania roboczego
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl/ lub zarejestruj się na portalu: rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 30 Lipiec, 2015  10:26

Identyfikator: 556977

Wyświetleń: 2090