Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier w firmie kurierskiej (Niemcy, Eschbach)

Niemcy, Eschbach

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem wprowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi isprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami,poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Naszprofesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
MAGAZYNIER (Niemcy, Eschbach)

- miejsce pracy: Eschbach (okolice Fryburga)
- data rozpoczęcia: od zaraz

ZADANIA:
- charakter pracy: prace magazynowe w firmie kurierskiej
- praca w dzień, bez zmian

OCZEKIWANIA:
- poszukujemy osoby z komunikatywnym niemieckim

OFERUJEMY:
- forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem (możliwość starania się o Kindergeld i inne świadczenia socjalne)
- wynagrodzenie: 9,50 &#8364; brutto/ godz. + 20 &#8364; netto diety/ przepracowany dzień
- zakwaterowanie: zorganizowane i opłacone przez pracodawcę przez pierwszy tydzień pracy (koszt potrącany z wynagrodzenia)
- praca długoterminowa / na stałe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskimna rekrutacja@ksps.com.pl/,z nazwą stanowiska w tytule wiadomości zarejestrujsię naportalu:rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Sierpien, 2015  14:04

Identyfikator: 558119

Wyświetleń: 1766