Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Malarz

Niemcy, różne lokalizacje

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

MALARZ / TAPECIARZ &#8211; stabilna praca w okolicach Stuttgartu lub na północy Niemiec
Miejsce: Stuttgart i okolice
Nr referencyjny: MZ/FR/KS

Obowiązki:
- malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, izolacje cieplne różnego typu budynków
- tapetowanie (zależnie od doświadczenia kandydata)

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie: min. 3 lata
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- własny samochód mile widziany
- gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za Granicą

Oferta:
- stawka godzinowa 10 &#8364; brutto
- diety : ok. 300&#8364; netto / miesiąc
- zakwaterowanie bezpłatne, zorganizowane przez pracodawcę
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- częste nadgodziny
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl/
wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Wrzesien, 2014  13:32

Identyfikator: 522195

Wyświetleń: 1630