Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Mechanik &#8211; stabilna praca w okolicach Stuttgartu!
Nr referencyjny: MEXX/2015/11

Jesteś wykwalifikowanym mechanikiem?
Szukasz pewnej pracy, która da Ci satysfakcję i stabilizację finansową?
Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki?
Aplikuj już dziś, rozpocznij pracę w wybranym przez Ciebie terminie!

ZADANIA:
- diagnostyka samochodów różnych marek, naprawy, konserwacja
- naprawy wałów rozrządu

OCZEKIWANIA:
- doświadczenie w zawodzie - oferta uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji
- pozytywne nastawienie do pracy: szukamy osób, które lubią to, co robią
- chęć zdobycia nowego doświadczenia, rozwinięcia umiejętności zawodowych
- gotowość do podjęcia długoterminowego zatrudnienia za granicą
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

CZEKA NA CIEBIE:
- wynagrodzenie: 10,20&#8364; brutto/godz. + 40-44&#8364; netto diety za dzień przepracowany
- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, koszt pokrywa pracownik z otrzymywanej diety (około 350&#8364; miesięcznie)
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- stabilne zatrudnienie (z opcją przejęcia przez zakład po okresie próbnym)
- świetna atmosfera w pracy
- praca w uczciwej firmie, która docenia swoich pracowników
- możliwość zdobycia doświadczenia, dzięki któremu Twoja kariera nabierze tempa,
- profesjonalna pomoc w doskonaleniu swojego warsztatu pracy
- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl/
wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Listopad, 2015  14:35

Identyfikator: 567470

Wyświetleń: 2130