Poznań, Wielkopolskie

Mechanik SamochodÓw CiĘŻarowych Niemcy Lkw Od 2000&#8364; + Gratis Nocleg

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH NIEMCY LKW
od 2000&#8364; + GRATIS NOCLEG

OPIS STANOWISKA
Mechanik LKW Niemcy Berlin albo Stuttgart
brak opcji wyboru!

doswiadczenie minimum 3 lata!
WYMAGANIA
Wymagania: jezyk niemiecki kommunikatywny mocny albo dobry
samodzielna praca! dlatego musisz znac jezyk!

prawo jazdy, auto ewentualnie.
umowa niemiecka
NASZA OFERTA
Zainteresowany?
Prosze odpowiedziec na ogloszenie przesylajac CV aktualne,
w jezyku niemieckim koniecznie
nastepnie ustalimy szczegoly

od 2000 &#8364;netto/173godzin + nocleg oplaca firma, *Umowa niemiecka od 2500 &#8364;netto/173godzin i sam oplacasz nocleg *Umowa niemiecka
*umowa niemiecka zaliczki co tydzien 200-400 &#8364;,
praca tez w soboty +25%

piotr@willemsjob.de
www.willemsjob.de
Nie dzwon jezeli nie masz u Nas dokumentow!

Ogłoszenie dodane: Piatek, 05 Kwiecien, 2019  16:48

Identyfikator: 654968

Wyświetleń: 1311