Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator maszyn CNC &#8211; z j. niemieckim

Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bubsheim, Niemcy
Liczba wolnych wakatów: 6

Opis stanowiska:
- prace związane z procesem obróbki metalu
- dokonywanie dokładnego pomiaru części
- samodzielne ustawianie i optymalizacja programów
- zakładanie i pozycjonowanie obrabianych części w nośnikach ładunkowych
- usuwanie drobnych zakłóceń w pracy maszyn
- kontrola jakościowa wg wytycznych obowiązujących w firmie
- wypełnianie dokumentacji produktów
- praca na maszynach CNC AUTOMAT INDEX, narzędziami do pomiarów

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe w pracy na urządzeniach CNC
- łatwość uczenia się, sprawność, umiejętności pracy w zespole, sumienność
- gotowość do pracy zmianowej, również w razie zapotrzebowania w weekendy

Mile widziane
- znajomość obsługi przyrządów pomiarowych tj. suwmiarki, tokarki
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B

Oferta:
- przewidywany okres zatrudnienia: czas pracy: 2 lata
- niemiecka umowa o pracę, stabilne zatrudnienie
- system zmianowy (3 zmiany)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na rekrutacja@ksps.com.pl/, z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Czerwiec, 2015  09:54

Identyfikator: 552816

Wyświetleń: 1658