Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator maszync CNC z j. niemieckim lub j. angielskim

Niemcy

KS Personal Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Operator maszyn CNC &#8211; z j.angielskim lub niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy / Bubsheim

Opis stanowiska:
prace związane z procesem obróbki metalu
dokonywanie dokładnego pomiaru części
samodzielne ustawianie i optymalizacja programów
zakładanie i pozycjonowanie obrabianych części w nośnikach ładunkowych
usuwanie drobnych zakłóceń w pracy maszyn
kontrola jakościowa wg wytycznych obowiązujących w firmie
wypełnianie dokumentacji produktów
praca na maszynach CNC AUTOMAT INDEX, narzędziami do pomiarów

Wymagania:
doświadczenie zawodowe w pracy na urządzeniach CNC
łatwość uczenia się, sprawność, umiejętności pracy w zespole, sumienność
gotowość do pracy zmianowej, również w razie zapotrzebowania w weekendy

Mile widziane
znajomość obsługi przyrządów pomiarowych np. suwmiarki
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
prawo jazdy kat. B

Oferta:
przewidywany okres zatrudnienia: czas pracy: 2 lata
niemiecka umowa o pracę, stabilne zatrudnienie
system zmianowy (3 zmiany)
atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na
rekrutacja@ksps.com.pl/, z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Sierpien, 2015  15:51

Identyfikator: 558009

Wyświetleń: 1614