Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Niemcy- opieka seniora

Warszawa

Iskierka Usługi Opiekuńczo- Terapeutyczne (cert. 19096) to przyjazna , certyfikowana agencja.
Szukamy właśnie CIEBIE- TAK CIEBIE- do pracy za granicą (Niemcy)
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko pracy: OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH I NIESAMODZIELNYCH.

Oczekujemy:
- znajomości języka niemieckiego (minimum poziom komunikatywny),
- doświadczenia w opiece,
- mile widziany kurs prawa jazdy,
- mile widziane kursy medyczne,

Informacje o ofercie:
- płeć: mężczyzna
- wiek: 87
- wzrost: 174 cm
- waga: 82 kg
- demencja początkowa, bez agresji,
- wizyty pielęgniarskie 1x w tygodniu,

Obowiązki: drobne porządki domowe, pomoc w pielęgnacji pacjenta, zakupy-zawsze,

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie- 6000 tys zł,
-prywatna łazienkę,
-pokój,
-legalne, bezpieczne zatrudnienie.

Jesteś zainteresowana? Napisz w komentarzu "TAK"
Napisz do nas/ zadzwoń: 886 691 787
Numer oferty: SC1901-19

Nie zwlekaj, ta oferta jest dla Ciebie, jeśli nie udostępnij proszę ten post- dziękuję

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 886 691 787

(PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY OD 7 DO 20)

Z wybranymi kandydatami Skontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Styczen, 2019  20:17

Identyfikator: 648569

Wyświetleń: 1251