Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Dla Elektryka Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

OFERTA NR. 4/16

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy elektryka budowlanego i przemysłowego.

Zakres obowiązków :

- typowe prace przy kładzeniu kabli elektrycznych , zakładanie gniazdek elektrycznych itp.
- zakładanie instalacji elektrycznych na maszynach przemysłowych

Wymagania :
- posiadanie wyżej wymienionych umiejętności
- doświadczenie i wykształcenie w zawodzie
- prawo jazdy i własny samochód
- dyspozycyjność ,
- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
- gotowość do pracy w zespole
- mile widziane osoby osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieograniczony
ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP-DGP
- wypłatę dodatkowych bonusów
- do 30 dni urlopu płatnego
- pracę w rzetelnej i uczciwej firmie
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr oferty , pocztą na adres:

Fraunholz Personal Service GmbH
Äußere Plauensche Str.20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata

lub na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313

Prosimy o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

Ogłoszenie dodane: Piatek, 05 Luty, 2016  10:30

Identyfikator: 574249

Wyświetleń: 1839