Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Niemczech - Malarz

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

MALARZ &#8211; praca w okolicach Stuttgartu od zaraz!

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu

ZADANIA:

malowanie
szpachlowanie
tapetowanie
lakierowanie (drzwi, okna, barierki, itp.)
ocieplenia
wszelkie prace związane z wykończeniem wnętrz

MILE WIDZIANE:

kilkuletnie doświadczenie w branży budowlanej
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
zdolności manualne
prawo jazdy kat. B
własny samochód (ewentualnie 1 samochód na dwie osoby)
umiejętność szybkiego uczenia się
gotowość do podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres

OFERTA:

wynagrodzenie: 10,00&#8364; brutto/ godz. + 2&#8364; netto diety/ godz.
zakwaterowanie organizowane i opłacone przez pracodawcę
niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
możliwość podjęcia długofalowej współpracy
możliwość wyjazdu w grupach dwuosobowych

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl/ lub zarejestruj się na portalu:
rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Czerwiec, 2015  13:31

Identyfikator: 550707

Wyświetleń: 1727