Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Niemczech - Mechatronik

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

MECHATRONIK Z J. NIEMIECKIM &#8211; stabilna praca w Niemczech

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

MECHATRONIK z j. niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje (do uzgodnienia z Kandydatem)

Podstawowe zadania:
- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem linii produkcyjnych,
- przeglądy, naprawy, konserwacja i utrzymanie linii produkcyjnych, włącznie z dokonywaniem koniecznych modyfikacji w systemach sterujących,
- montaż, podłączenie oraz uruchamianie nowych urządzeń

Oczekiwania:
- wykształcenie kierunkowe &#8211; mechatronika, automatyka przemysłowa i pokrewne,
- dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe,
- zdolność do identyfikacji problemów i ukierunkowanie na ich rozwiązywanie,
- samodzielność, elastyczność, wysoka motywacja do pracy,
- gotowość do podjęcia pracy za granicą

OFERTA:
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji (doświadczenie, j. niemiecki),
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania &#8211; zakwaterowanie bezpłatne przez pierwszy tydzień pracy, następnie pracownik opłaca je samodzielnie z otrzymywanych diet (koszt ok. 350-400&#8364; / mc),
- częste nadgodziny
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy,
- umowa na warunkach niemieckich, z pełnym ubezpieczeniem,
- profesjonalna opieka polskojęzycznych koordynatorów

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres:
biuro@ksps.com.pl/ w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Czerwiec, 2015  11:39

Identyfikator: 550673

Wyświetleń: 1636