Poznań, Wielkopolskie

Pracownik Magazynu / Sortowacz &#8211; bez znajomości j.niemieckiego

Niemcy

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Neumünster (okolice Hamburga)
Start pracy: 15.06.2015
Przewidywany okres zatrudnienia: do końca roku 2015

Podstawowe zadania:
- prace przy załadunku i rozładunku kontenerów
- sortowanie przesyłek w magazynie jednego z liderów wśród firm kurierskich na terenie Niemiec
- rozmieszczanie towaru na hali magazynowej

Oczekiwania:
- wysoka motywacja do pracy, samodzielność w działaniu
- dobry stan zdrowia &#8211; warunek konieczny
- znajomość j.niemieckiego mile widziana
- własny środek transportu jest przydatny (1 auto na grupę 3-, 4-osobową)

OFERTA:
- wynagrodzenie: 8,80&#8364; brutto/h
- gwarantowane 35 godzin pracy w tygodniu
- zakwaterowanie płatne 5 &#8364; za dobę (pokoje 2-,3-osobowe) w odległości max. 6 km od miejsca pracy
- praca na 2 zmiany (popołudniową i nocną) &#8211; dodatki nocne 25 %
- umowa na niemieckich warunkach, z pełnym ubezpieczeniem
- możliwość wyjazdu w kilkuosobowej grupie
- opieka polskojęzycznych koordynatorów i dysponentów

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl/ lub zarejestruj się na portalu:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Czerwiec, 2015  13:41

Identyfikator: 551414

Wyświetleń: 2597