Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz Mag Lub Tig

Niemcy, różne lokalizacje

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi oraz holenderskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Spawacz MAG lub TIG - okolice Stuttgartu, praca na stałe!
Miejsce: Stuttgart i okolice
Nr referencyjny: SFA/FS/KS

Obowiązki:
spawanie części na zamówienie, krótkich serii
spawanie na podstawie wzoru i rysunku technicznego
rodzaj powierzonego pracownikowi materiału zależy od jego doświadczenia, podobnie zakres wykonywanych prac

Wymagania:
certyfikat spawalniczy na daną metodę (mile widziane aktualne)
przynajmniej 5 lat doświadczenia jako spawacz
prawo jazdy i samochód mile widziane
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - szczególnie w kwestiach związanych z zawodem

Oferta:
stawka godzinowa od 10&#8364; brutto/godzinę
dieta: od 3&#8364; netto za każdą przepracowaną godzinę
zorganizowane i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
możliwość podjęcia długofalowej współpracy (min. 1 rok)
stabilne zatrudnienie oparte o niemiecką umowę o pracę (dodatki świąteczne, Kindergeld)
praca długoterminowa/na stałe

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl/
wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Wrzesien, 2014  11:39

Identyfikator: 522172

Wyświetleń: 1602