Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz Mag/tig -niemcy Siershahn

Siershahn

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi oraz holenderskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Spawacz MAG/TIG &#8211; Siershahn (70 km od Bonn), praca na stałe!
Miejsce: Siershahn

Obowiązki:
praca przy produkcji łopat do wiatraków
spawanie form metodą TIG i MAG

Wymagania:
certyfikat spawalniczy na daną metodę (mile widziane aktualne)
przynajmniej 5 lat doświadczenia jako spawacz
prawo jazdy i samochód mile widziane
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - szczególnie w kwestiach związanych z zawodem

Oferta:

forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem (możliwość starania się o Kindergeld i inne świadczenia socjalne)
praca na hali, praca stacjonarna (bez wyjazdów)
wynagrodzenie: 9,72&#8364; brutto/ godz. + 44&#8364; netto diety/ przepracowany dzień
zakwaterowanie: zorganizowane i opłacone przez pracodawcę, koszt potrącany z wynagrodzenia
praca długoterminowa / na stałe
praca zmianowa: 3 zmiany
nadgodziny: możliwe, praca czasem w soboty

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl/
wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Piatek, 12 Grudzien, 2014  15:14

Identyfikator: 532266

Wyświetleń: 2402