Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Stolarz meblowy - z j. niemieckim

Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

KS Personal Service
(wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621)
ul. Lechicka 59 (wejście A, II piętro)
61-695 Poznań
ksps.com.pl/

Szukasz pewnej pracy, która da Ci satysfakcję i stabilizację finansową?
Wykorzystaj szansę i wybierz się do pracy w Niemczech!
Z KS PERSONAL SERVICE znajdziesz sprawdzoną ofertę pracy zgodną z Twoimi oczekiwaniami!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

STOLARZ MEBLOWY &#8211; wyposażenie samochodów kempingowych, jachtów oraz łodzi
Miejsce pracy: Bawaria

Zadania:
- praca przy produkcji lub montażu mebli i wyposażenia samochodów kempingowych, jachtów oraz łodzi
- obsługa maszyn stolarskich
- praca na podstawie rysunku technicznego

Nasze wymagania:
- doświadczenie w zawodzie &#8211; przynajmniej kilka lat doświadczenia przy produkcji mebli
- zdolności manualne &#8211; wykonywanie drobnych elementów
- pozytywne nastawienie do pracy: szukamy osób, które lubią to, co robią
- przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- własny samochód &#8211; mile widziane, choć nie jest to wymóg
- gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą

Czekają na Ciebie:
- stawka godzinowa 10,61 brutto/godz.
- dieta za dni przepracowane 34&#8364; netto
- zakwaterowanie zorganizowane &#8211; koszt potrącany z wynagrodzenia
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- częste nadgodziny
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy
- praca zmianowa
- praca w uczciwej firmie, która docenia swoich pracowników
- możliwość zdobycia doświadczenia, dzięki któremu Twoja kariera nabierze tempa,

Wszystkie nasze usługi świadczymy bezpłatnie, są to m.in. opieka w języku polskim, tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji.

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl/ lub zarejestruj się na portalu: rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Aplikuj już dziś, rozpocznij pracę w wybranym przez Ciebie terminie!

Ogłoszenie dodane: Sroda, 01 Kwiecien, 2015  11:22

Identyfikator: 544035

Wyświetleń: 1832