Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Laminiarz / Laminator &#8211; Długofalowe Zatrudnienie

Niemcy, Bonn

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

LAMINIARZ / LAMINATOR &#8211; długofalowe zatrudnienie
Miejsce pracy: okolice Bonn

ZADANIA:
- praca przy produkcji różnych artykułów przemysłowych
- laminowanie ręczne

OCZEKIWANIA:
- doświadczenie w zawodzie
- min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki
- gotowość do podjęcia stałej pracy za granicą

OFERTA:
- stawka godzinowa: od 12,00&#8364; brutto/godz. + 23&#8364; netto diety/przepracowany dzień
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- możliwość długofalowej współpracy
- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, koszt potrącany z wynagrodzenia

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl/ lub zarejestruj się na portalu: rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Lipiec, 2015  13:46

Identyfikator: 555505

Wyświetleń: 1496