Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Developer .NET

Łódź

Do jednego z projektów informatycznych realizowanych w brany finansowej, w związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy Specjalisty na stanowisko Developer .NET.

Zakres obowiązków:

&#8226; Tworzenie stron banku do składania różnego rodzaju wniosków
&#8226; Modyfikacja, rozbudowa oraz obsługa powstającego oprogramowania
&#8226; Udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatnich lat
&#8226; Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
&#8226; Umiejętność programowania w platformie .NET (C#, ASP. NET MVC)
&#8226; Umiejętność programowania obiektowego
&#8226; Znajomość WCF
&#8226; Znajomość relacyjnych baz danych Microsoft SQL Server (TSQL)
&#8226; Znajomość zagadnień związanych z testami (m.in. Unit Test)
&#8226; Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

&#8226; Znajomość ASP.NET, HTML, CSS i JavaScript, PHP
&#8226; Znajomość WWF
&#8226; Znajomość technologii MVVM
&#8226; Znajomość SQL Server Reporting Services
&#8226; Umiejętność tworzenia pakietów SQL Server

Oferujemy:

&#8226; Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji
&#8226; Stabilizację zatrudnienia

Aplikuj przesyłając CV na adres: recruitment (at) connectis.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 24 Wrzesien, 2013  13:23

Identyfikator: 479787

Wyświetleń: 15900