Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista C ++

Poznań

About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta z branży informatycznej, który zdobył na swoim rynku pozycję lidera innowacji aktywnie działający między innymi na terenie Polski, w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.:

&#8226; Projektowaniem i tworzeniem aplikacji C++ związanych z obsługą dokumentów i obrazów,
&#8226; Tworzeniem aplikacji dla platformy Windows
&#8226; Utrzymaniem i rozwojem istniejących aplikacji
&#8226; Przygotowywanie dokumentacji technicznej
&#8226; Realizacją zadań zleconych przez przełożonych

ZAPEWNIAMY:
&#8226; Wynagrodzenie stałe na wysokim poziomie oraz korzystny system premiowy,
&#8226; Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
&#8226; Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; Wewnętrzne szkolenie wdrożeniowe do pracy

OCZEKUJEMY:

&#8226; Wykształcenia informatycznego, preferowane wyższe
&#8226; Umiejętności posługiwania się programami komputerowymi C++
&#8226; Doświadczenia w zakresie programowania C++
&#8226; Znajomości zasad tworzenia aplikacji na platformy Windows

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy:

otylia_lubocka@aboutyou.pl/

z podaniem nr ref. Programista C++

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich udostępniania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo przedstawienia kandydatom innej oferty niż podana w ogłoszeniu.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Marzec, 2014  16:27

Identyfikator: 499009

Wyświetleń: 4366