Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista JAVA/Workflow

Poznań

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Programista Java/Workflow

Wymagania:

&#61692; Wykształcenie wyższe informatyczne (lub rozpoczęte studia).
&#61692; Doświadczenie w tworzeniu aplikacji Webowych (najlepiej Workflow i CMS).
&#61692; Biegła znajomość języka Java i JavaScript.
&#61692; Znajomość PostgreSQL, Hibernate, XSL.
&#61692; Dodatkowe wymagania:
&#61692; Doświadczenie w modelowaniu i programowaniu elektronicznych obiegów dokumentów (workflow).
&#61692; Znajomość BPMN i Activiti (workflow)

Opis stanowiska:

&#61692; Praca lub współraca przy realizacji dwóch projektów informatycznych o charakterze e-usługi
&#61692; Mozliwość współpracy tylko przy dwóch ww. projektach jak również na stałe

Oferty: CV prosimy przesłać na adres mailowy biuro@grupablue.pl/.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Pazdziernik, 2014  13:05

Identyfikator: 524991

Wyświetleń: 5059