Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier sprzedaży ds. systemów niskich napięć

Poznań

Dla naszego Klienta poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY
/miejsce pracy: woj. lubuskie, woj. wielkopolskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
&#8226; Aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i systemów niskich napięć w powierzonym obszarze (aparatura modułowa i sterownicza, obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, inteligentne systemy instalacyjne, rozłączniki i produkty bezpiecznikowe, wtyki i gniazda przemysłowe, wyłączniki, złącza)
&#8226; Odbywanie wizyt handlowych u obecnych i potencjalnych klientów
&#8226; Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
&#8226; Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
&#8226; Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych produktów
&#8226; Branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców
&#8226; Organizacja szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych

WYMAGANIA:
&#8226; Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne)
&#8226; 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
&#8226; Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
&#8226; Umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji i prezentacji handlowych
&#8226; Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
&#8226; Prawo jazdy kategorii B
&#8226; Komunikatywność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mailowy: emilia.kaminska@audit.com.pl/ tel. 508 913 479

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 17 Czerwiec, 2014  10:39

Identyfikator: 510554

Wyświetleń: 4795