Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent Product Managera

Poznań

Odpowiedz: asystentPM@praca.bg-consulting.com.pl

OVER jest polskim producentem preparatów dla zwierząt, obecnym w branży hodowlanej od 2001 roku. Z każdym rokiem zakres działalności OVER ulega poszerzeniu. Oferujemy wciąż nowe produkty, ściśle dostosowane do potrzeb nowoczesnej hodowli. Wprowadzane przez nas nowatorskie rozwiązania zostały docenione przez hodowców, lekarzy weterynarii oraz zagranicznych partnerów. Dzięki skuteczności produktów OVER jest wiodącym producentem preparatów dla zwierząt hodowlanych na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Chętnie widziany doktorant lub student uzupełniających studiów magisterskich
z zakresu zootechniki lub weterynarii.

Zakres obowiązków:
&#8226; przygotowywanie zestawień (m.in. sprzedażowe), wykresów oraz prezentacji (m.in. z problematyki hodowlanej);
&#8226; zdobywanie bieżących informacji dotyczących hodowli bydła i trzody chlewnej;
&#8226; zdobywanie ofert od potencjalnych partnerów handlowych;
&#8226; monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.

Perspektywy rozwoju stanowiska:
&#8226; Prowadzenie spotkań szkoleniowo-promocyjnych dla hodowców i lekarzy weterynarii;
&#8226; Doradztwo hodowcom z zakresu żywienia i hodowli bydła;
&#8226; Opracowywanie koncepcji oraz receptur nowych produktów;
&#8226; Wspieranie Handlowców w kontaktach z kluczowymi klientami .

Nasze oczekiwania względem Pracownika:
&#8226; Dostęp do Internetu (część zadań będzie wykonywana w domu);
&#8226; Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
&#8226; Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 2007 (Word, Excel, Power Point);
&#8226; Wiedza z zakresu żywienia bydła i trzody chlewnej;
&#8226; Entuzjazmu i kreatywność w podejściu do wykonywanych obowiązków;
&#8226; Nastawienie na sukces i zorientowanie na realizacje celów.

Oferujemy:
&#8226; stałą współpracę na umowę zlecenie w solidnej i renomowanej firmie;
&#8226; elastyczne godziny pracy &#8211; do uzgodnienia (min. 20h w tygodniu);
&#8226; perspektywy rozwoju zawodowego;
&#8226; możliwość realizacji własnych koncepcji;
&#8226; pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) naszą propozycją czekamy na twój list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na e-mail :

asystentPM@praca.bg-consulting.com.pl/

Więcej informacji również telefonicznie pod numerem tel.: 660 494 080.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 20 Sierpien, 2010  12:00

Identyfikator: 214997

Wyświetleń: 5331