Poznań, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik do rozbioru drobiu-Zielona Góra

Zielona Góra

SPS Usługi Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej/nr rejestru 884/3/ dla jednego ze swoich Klientów z Zielonej Góry(woj.lubuskie), poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik do rozbioru drobiu.

Opis stanowiska:

rozbiór i pakowanie drobiu;
praca w systemie 2-zmianowym;

Wymagania:

doświadczenie przy rozbiorze mięsa(min. pół roku);
akt. książ. sanitarno-epidemiologiczna;
dobry stan zdrowia;
umiejętności manualne;
dyspozycyjność;

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia;

Praca w Zielonej Górze,woj. lubuskie. Zapewniamy zakwaterowanie.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Lipiec, 2013  12:36

Identyfikator: 467353

Wyświetleń: 4486